بوسیله گزارش همشهری آنلاین مهدی رسول امنیت درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو حلقه پرسپولیس اظهاراتی داشت که داخل دنباله مهم ترین بخش های آن را می خوانید:

*انشاالله هیچ خطری حلقه را تهدید نکند و ما کنار اساس شهریه ای که داریم باید مذاکره صیقلی مطالبات برانکو را انجام دهیم.

*هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می کنیم به همین برهان می خواهیم این موضوع را خیلی سریع محلول کنیم.

*جماعت مخالف صددرصد جدایی رسن است و این موضوع را به وی اعلام کرده ایم. رسن با ما قرارداد دارد و نمی تواند جایی برود. شب گذشته به هتل رفته و ضمن احوالپرسی از رسن جنین دیگر بوسیله این ورزشکار گفتم پرسپولیس صد در صد مخالف این روانی است. به رسن گفتم با ما قرارداد دارد و باید بوسیله این قرارداد ایفا کند.

*جماعت نه می تواند مخالفت کند و نه اذن جدایی به رسن می دهد. به بشار گفتم باید به تعهدات خود اجرا یواش. پرسپولیس روی حفظ این بازیکن مصمم است و این موضوع را خیلی شدید می گیرد. تمام هواداران سراسیمه هستند و ما این موضوع را حساسیت می کنیم. پرسپولیس تو آستانه قهرمانی است و نمی خواهیم بازیکنان خود را از دست دهیم.

*بشار بوسیله غلام گفت یکی دو روز باید برای شرکت در مراسم سالگرد مادرم به عراق بروم و با این موضوع موافقت کردم. بوسیله مجتمع قطری تیمار مجله زدیم و گفتیم کارش برای مذاکره با رسن درست نبوده. حتی مجله مجددی را بخاطر این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم، برای اینکه قرارداد بشار با پرسپولیس جاری و ساری است. این باشگاه قطری راست مذاکره با بازیکنان ما را ندارد. به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار بی آرامی این موضوع را تائید کرده است.

*صبر وجود نادری امروز بوسیله باشگاه بیاید و همچنان منتظر این بازیکن هستیم. با مدیر برنامه های این بازیکن تو ربط هستیم و چند جنین هم این موضوع را اطلاع دادن کردیم.

*قرار است با این ورزشکار مذاکره کرده و شجاع را غصه راضی می کنیم. خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ما است که علت زیادی دارد و فخر کردن پرسپولیس است.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها