محل تبلیغات شما
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرآنلاین، بازار خودرو که از هفته گذشته استارت کاهش ارزش را خورده بود با آغاز هفته جدید تبات قیمت ها را تجربه می درنگ به گونه ای که ارج انواع خودروهای پراید از چهارشنبه گذشته تاکنون ثابتمانده است و در حال حاضر پراید ۱۱۱  نزدیک بوسیله ۱۳۶ میلیون تومان ارج دارد و پراید ۱۳۱ همچنین ۱۱۸ میلیون تومان ارج دارد و پراید ۱۳۲ در حال فراهم ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزاره تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز امروز ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت زده است.

تو میان خودروهای مونتاژ ولی ثبات قیمت کمتری دیده می شود و اکثر خودروهای مونتاژ از هفته گذشته تاکنون کاهش قیمت را تجربه می کنند و در حالی که قیمت پژو ۲۰۰۸ معیار ۹۹ طی چند روز اخیر بر روی ۱ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان مدلل الباقی است ارج میزان ۹۸ این خودرو امروز با کاهش ۲۰ میلیون تومانی یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان اخبار شده است و سوزوکی گراند ویتارا نیز امروز کاهش مقدار کمی را امتحان کرده است و این خودرو از یک میلیارد و ۳۰۴ میلیون تومان در هفته گذشته امروز به قیمت ۱ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان رسیده است و سیتروئن سی ۳ نیز از یک میلیارد و ۴۵ میلیون تومان در هفته گذشته امروز به نرخ ۱ میلیارد و ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

تو کنار خودروهای مونتاژ قیمت خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک که خلال چند هفته اخیر نوسانات یدکی را پشت ضابطه گذاشته است از ۴۹۴ میلیون تومان در هفته گذشته امروز بوسیله ۴۷۵ میلیون تومان رسیده است و نمونه ۹۹ این خودرو نیز داخل حالی امروز ۴۹۸ میلیون تومان اعلام شده است که این خودرو هفته گذشته ۵۰۴ میلیون تومان قیمت داشته است.

در بین گوناگون خودروهای گروه تیبا اما از هفته گذشته تاکنون ثبات قیمت ها به چشم می خورد به گونه ای که تیبا هاچ بک ای ایکس هنگام چند روز ایژخیر پیاده شدن روی ۱۵۵ میلیون تومان مدلل مانده است و هاچ بک پلاس نیز امروز ۱۶۲ میلیون تومان قیمت دارد و تیبا صندوقدار اس ایکس نیز امروز ۱۴۵ میلیون تومان نرخ دارد.

قیمت خودرو دنا معمولی نیز طی چند روز گذشته بر روی ۳۱۴ میلیون تومان ثابت مانده است و قیمت دنا پلاس دنده ای توربو نیز هنگام چند روز اخیر پهلو روی ۴۸۳ میلیون تومان ثابت باقی مانده است و دنا پلاس کنگره ای ساده طی چند روز گذشته بر روی ۴۰۱ میلیون تومان ثابت باقی مانده است.

ساینا ای ایکس دنده ای و ساینا پلاس دنده ای همچنین خلال چند روز گذشته ثبات مقدار را تجربه کردند و این دو خودرو تو حال حاضر به ترتیب ۱۵۲ و ۱۶۹ میلیون تومان قیمت دارند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود وردپرس هنر و خلاقیت داستان هایی از دست سازها game infoz هنر حضور مقاله های جالب درمان بیماری ها تولید کننده تجهیزات نوری مخصوص رشد گیاه نمکتاب آرکتایپ (ARCHETYPE)